ارائه ی سیزده هزار و 170 نفر ساعت آموزش استاندارد

ژیلا یزدانی مدیرکل استاندارد استان کردستان از آموزش سیزده هزار و 170 نفر ساعت آموزشی برون سازمان توسط استاندارد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان کردستان، ژیلا یزدانی عنوان کرد: با توجه به قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد، شرکت‌های آموزشی که تایید صلاحیت سازمان ملی استاندارد ایران شده‌اند می توانند دوره‌های آموزشی مرتبط با استاندارد را برای مدیران کنترل کیفیت، کارشناسان استاندارد و کارکنان برگزار نماید.
وی افزود: خوشبختانه در 9 ماهه‌ی اول سال 98 با توجه به برنامه‌ی تعیین شده برای استاندارد کردستان توسط سازمان ملی استاندارد ایران در خصوص برگزاری دوره‌های آموزشی، این اداره‌کل توانسته سیزده هزار و 170 نفر ساعت آموزش را ارائه دهد این در حالیست که برنامه‌ تعیین شده دوازده هزار و 887 نفر ساعت بوده است.
مدیرکل استاندارد استان کردستان در ادامه‌ی گفتگویش اظهار داشت: این دوره‌های آموزشی مربوط به آموزش برون سازمانی بوده که به ترتیب سه هزار و 282 نفر ساعت آموزشی به مدیران کنترل کیفیت، 528 نفر ساعت کارشناسان استاندارد، پنج هزار و 786 نفر ساعت کارکنان اداره‌کل و سه هزار و 574 نفر ساعت سایر آموزش‌ها بوده است.