الزام رعایت استاندارد در عرصه های تولیدی

محمد امین زاده سرپرست فرمانداری شهرستان بانه بر رعایت استاندارد در تمامی عرصه های تولیدی و خدماتی در این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کردستان: در دیدار مدیرکل استاندارد کردستان با سرپرست فرمانداری شهرستان بانه بر ضرورت رعایت استاندارد در تمامی عرصه های تولیدی و خدماتی قابل ارائه به منظور افزایش بهره‌وری و رضایت مندی حداکثری شهروندان تاکید شد.

امین زاده گفت: کیفیت خواسته تمام مصرف کنندگان واستاندارد نیز ضامن کیفیت محصولات و خدمات است که ضمن سودآوری  برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان ، موجب رضایت دو طرف می‌شود.

وی با تأکید بر رعایت استاندارد و مقررات ملی کیفیت، به ظرفیت های اقتصادی و پیشرفت های آینده شهرستان بانه اشاره کرد و حضور پررنگ استاندارد در تمامی زمینه های تولیدی به ویژه در راستای رونق صادرات با ارتقای کیفیت محصولات تولیدی را خواستار شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان بانه تصریح کرد: ارتباط مستقیمی میان کیفیت و استاندارد با زندگی افراد در زمینه های غذایی، ایمنی، بهداشتی، ساخت و ساز، تجهیزات شهربازی ها، کارایی آسانسورها، تجهیزات و خدمات بهداشتی، درمانی، غذا و خدمات حیاتی وجود دارد که در صورت وقوع هرگونه تخلف با متخلفان به طور جدی برخورد می‌کنیم.

ژیلا یزدانی مدیر کل استاندارد کردستان نیز با قدردانی از مواضع روشن و شفاف سرپرست فرمانداری شهرستان بانه در زمینه اهتمام به جایگاه استاندارد و مقررات کیفی در ارائه کالا و خدمات، ابراز امیدواری کرد با همراهی و همکاری دستگاه های اجرایی شهرستان بانه، زمینه ارتقای خدمات این اداره در آینده فراهم تر شود.

یزدانی درپایان از اختصاص ساختمان اداری مستقل و راه اندازی آزمایشگاه تعیین ماهیت اداره استاندارد شهرستان بانه در آینده نزدیک خبر داد.