برگزاری مراسم ویژه استاندارد در میان دانش آموزان شهرستان دیواندره

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کردستان، همزمان با گرامیداشت سالروز ولادت با سعادت دخت پیامبر گرامی اسلام، حضرت فاطمه زهرا (س) و در راستای اجرایی شدن  شعار سال" حمایت از کالای ایرانی" اداره کل استاندارد کردستان اقدام به برگزاری مراسم ویژه و جشن شادی برای دانش آموزان دبستان وریا شهرستان دیواندره کرد.
بر اساس این گزارش این مراسم در محل کانون شهید رشیدیان این شهرستان و  با حضور مسئول نماینده استاندارد شهرستان دیواندره، کارشناسان اداره کل و مدیر و کارکنان دبستان برگزار شد.

در ابتدای مراسم سیروس کاکی، مسئول نمایندگی استاندارد در این شهرستان، ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)  و بیان اهمیت کالای ایرانی، هدف از برگزاری این مراسم را ضرورت ارائه ترویج فرهنگ استاندارد در میان دانش آموزان و حمایت از این مصرف کنندگان کوچک و اهمیت حمایت از تولید ملی بیان کرد.

در ادامه این مراسم ویژه که در میان شور و نشاط و استقبال گرم دانش آموزان برگزار شد، پس از نمایش انیمیشن و سرود استاندارد، آشنایی با نشان استاندارد، دلیل ضرورت وجود آن بر روی کالاهای مصرفی، اهمیت استفاده از کالای ایرانی و نحوه‌ی اطمینان از اصالت کالا  با به کارگیری (به نشان)، عروسک ترویجی و برند استاندارد به دانش آموزان آموزش داده شد.
در پایان ضمن برگزاری مسابقه مرتبط با استاندارد، به برندگان  جوایزی اهداء شد.