تشکیل جلسه‌ی امر به معروف و نهی از منکر در کردستان

به مناسبت فرا رسیدن هفته‌ی امر به معروف و نهی از منکر، جلسه‌ای با حضور اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره‌کل، در مرداد ماه سال جاری تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان کردستان، فرهاد حیدری دبیر شورای فرهنگی استاندارد گفت: فریضه امر به معروف و نهی از منکر تکالیف ذاتی همه ما است و حساسی‌ هایی که در بخش های مختلف اداره انجام می گیرد یک فریضه ارزشمند برای سلامتی آحاد جامعه در راستای امر به معروف و نهی از منکر می باشد.

وی عنوان کرد: یکی از مهمترین رسالت‌‌های استاندارد، بازرسی از سطح بازار و سایر واحدهای تولیدی به صورت مستمر است و کارشناسان ما این مهم را مجدانه انجام می‌دهند و همچنین با سنجش و آزمون دستگاه‌‌های توزین سبک و سنگین  از کم فروشی جلوگیری می کند این خود یک نوع امر به معروف و نهی از منکر است و امیدواریم این امر در زمینه‌های ترویجی و فرهنگی نیز ادامه داشته باشد.

دبیر شورای فرهنگی استاندارد کردستان در ادامه تأکید کرد: ما باید  با تکیه بر قرآن کریم و احادیث نبوی بتوانیم آماران به معروف و ناهیان از منکر خوبی برای شهروندان از طریق فعالیت‌های انجام شده و انعکاس آن از طریق رسانه‌ها باشیم.