حضور استاندارد کردستان در 8 برنامه‌ی تلویزیونی " گه‌شه‌ی به‌رهه‌م"

ژیلا یزدانی مدیرکل استاندارد استان کردستان از حضور این اداره‌کل در هشت برنامه‌ی  تلویزیونی با عنوان  " گه‌شه‌ی به‌رهه‌م" ویژه‌ی شعار سال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان کردستان، یزدانی گفت: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال و همچنین در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ استاندارد و آگاهی مردم از چگونگی استانداردسازی محصولات واحدهای تولیدی، این اداره‌کل در هشت برنامه‌ی 120 دقیقه‌ای " گه‌شه‌ی به‌رهه‌م" به صورت مصاحبه‌ای حضور داشت.

وی افزود: حضور روسای اداره‌کل و همچنین مسوولان نمایندگی استاندارد در شهرستان‌های استان  در این برنامه از شهریور ماه امسال به مناسبت گرامیداشت هفته‌ی دولت تا کنون به صورت مستمر بوده و خوشبختانه همکاری‌های لازم با صدا و سیمای مرکز کردستان صورت گرفته است.

مدیرکل استاندارد استان کردستان اظهار داشت: در این برنامه ضمن بازرسی از واحدهای تولیدی لوله‌ی آوان و کارخانه‌ی ارد سنندج، کانیا نور برزین زاگرس و پیشرو سورین فن آور فرتاک بانه، قند صنعتی کردستان در دو برنامه (سقز)، لوله‌ی پلی اتیلن اشکان‌سازه‌ی غرب، فراور کود و جاودان ستاره‌ی زیویه‌ی دهگلان، نحوه‌ی استانداردسازی محصولات برای آگاه‌سازی شهروندان ارائه شد.

"گه‌شه‌ی به‌رهه‌م" واژه ی کردی است و به معنی جهش تولید می‌باشد.