دیدار مسئول نمایندگی استاندارد قروه با نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی

در راستای گرامیداشت روز جهانی استاندارد، مسئول نمایندگی استاندارد در شهرستان قروه با نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان کردستان: در این دیدار شهرام محمدی مسئول نمایندگی استاندارد در شهرستان قروه، به ارائه‌ی گزارشی از فعالیت‌های استاندارد و اقدامات صورت گرفته در شش ماهه نخست سال جاری در زمینه های مختلف در سطح شهرستان قروه پرداخت.

محمدی در توضیحاتی ضمن اشاره به شعار سال استاندارد با عنوان " استانداردهای بین‌المللی و چهارمین انقلاب صنعتی" گفت:  رشد تکنولوژی و استفاده از ماشین آلات جدید، افزایش تولیدات صنعتی و در نتیجه رقابت در بازارهای داخلی و خارجی را به دنبال داشته است. از این رو در روند تکامل، استانداردهای دیگری از قبیل روش‌های بررسی و آزمون، توصیف ویژگی‌ها، اصطلاحات، آیین کار، فنون کنترل کیفیت و سیستم‌های مدیریت کیفیت اهمیت یافت، از این رو شعار امسال استاندارد با عنوان " استانداردهای بین‌المللی و چهارمین انقلاب صنعتی" نام نهاده شده است.

در ادامه علی محمد مرادی نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن ابراز امیدواری در خصوص تبدیل نمایندگی استاندارد به اداره، به بررسی و تبادل نظر در خصوص مسائل و مشکلات استاندارد در سطح شهرستان پرداخت.