دیدار نماینده مجلس شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با مسوول نمایندگی استاندارد سقز

بهزاد رحیمی نمایند‌ه‌ی شهرستان‌های سقز و بانه  در مجلس شورای اسلامی با مسوول نمایندگی استاندارد سقز در محل این نمایندگی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان کردستان: در این دیدار خالد زرافشان مسوول نمایندگی استاندارد سقز در خصوص فعالیتهای این نمایندگی در راستای حفظ و كنترل كیفیت محصولات تولیدی و خدماتی شهرستان، نظارت و كنترل محصولات عرضه شده در بازار و وسعت کاری این نمایندگی بحث و گفتگو کرد.

وی افزود: با توجه به وسعت کاری استاندارد متاسفانه با کمبود نیروی انسانی و مالی مواجه هستیم، هر چند این موضوع کیفیت عملکرد این نمایندگی را کاهش نداده است اما برای پیشبرد هرچه بیشتر اهداف عالیه استاندارد به نیروی انسانی بیشتری نیازمندیم و خواستاریم نماینده محترم در مجلس شورای اسلامی در این زمینه با تبدیل نمایندگی به اداره و افزایش نیروی انسانی یاری‌گر ما باشند.

بهزاد رحیمی نماینده شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از تلاش نمایندگی استاندارد سقز، گفت: اهمیت و ارزش استاندارد بر هیچکس پوشیده نیست و جای بسی خوشحالی است که استاندارد را حامی مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان

داخلی می‌بینیم، سعی بر آن داریم در راستای ارتقا و پیشرفت استاندارد سقز و همچنین رفع مشکلات آن و تبدیل نمایندگی به استاندارد پیگیری‌های لازم را داشته باشیم.