رییس استاندارد مریوان با شهردار این شهرستان دیدار کرد

در راستای بررسی مشکلات استاندارد و فرهنگ‌سازی آن در میان عموم مردم،‌ جلال سجادی رییس استاندارد مریوان با شهردار این شهر دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان کردستان: رییس استاندارد شهرستان مريوان طي جلسه‌اي با شهردار مريوان جهت بررسي و همكاري در خصوص فرهنگ سازي و نام گذاري يكي از ميادين شهر به نام استاندارد و نصب المان استاندارد در آن بحث و گفتگو کرد.

جلال سجادی گفت: اداره‌کل استاندارد کردستان جهت فرهنگ‌سازی میان عموم نیازمند آن است که امر استاندارد را به شیوه‌ی شایسته‌ای به شهروندان بشناساند، به همین منظور اختصاص نام یکی از میادین شهر به نام استاندارد و نصب المان استاندارد را یکی از راه‌های این مهم دانست.

رییس استاندارد مریوان در خصوص اهمیت شهربازی‌های روباز نیز عنوان کرد: از آنجا که یکی از بیشترین مکان‌های بازی برای کودکان شهربازی‌ها می‌باشد این امر برای استاندارد بسیار حایز اهمیت است و همواره کارشناسان استاندارد جهت بررسی ایمنی تجهیزات بازی شهربازی های روباز و سر پوشیده بازرسی‌های ادواری انجام می‌دهند.

جلال سجادی در خصوص گواهی ایمنی استاندارد شهربازی‌ها افزود: این شهربازي‌ها حتما باید گواهي ايمني استاندارد داشته باشند و خواستار برطرف كردن مشكلات واحد توليدي سنگدانه شهرداري مريوان با استاندارد شد.

جمال شریفی شهردار مریوان نیز ضمن تشکر از زحمات استاندارد قول مساعد داد تا نسبت به نام گذاري خيابان يا بلواری به نام استاندارد اقدامات لازم صورت گیرد، همچنين در خصوص دريافت گواهي ايمني براي  تجهيزات پارك بازي سطح شهر بيان کرد مطابق قوانين و مقررات اداره استاندارد حاضر به هرگونه همكاري لازم مي‌باشد .