نقش مهم آموزش و پرورش در ترویج استاندارد

در دیدار مسئول اتحادیه‌ی انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان قروه با مسئول نمایندگی استاندارد این شهرستان، بر تاثیر آموزش و پرورش در ترویج فرهنگ استاندارد تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان کردستان، در این دیدار شهرام محمدی مسئول نمایندگی شهرستان قروه ضمن اشاره به راه های افزایش تعامل بین استاندارد و انجمن های اسلامی دانش آموزان سطح شهرستان، گفت: کودکان و دانش‌آموزان از اهمیت زیادی برای سازمان ملی استاندارد ایران برخوردار هستند و همواره بر حمایت از حقوق آنها تاکید شده است.

محمدی افزود: یکی از وظایف سازمان ملی ایران ترویج استاندارد می‌باشد که اداره‌کل استاندارد کردستان در این خصوص فعالیت‌های زیادی از جمله اجرای برنامه‌های عروسکی برای کودکان و دانش‌آموزان و همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی استانداردسازی برای مقاطع مختلف تحصیلی داشته است.

وی همچنین گریزی بر عملکرد استاندارد در شهرستان قروه زد و بیان کرد: جهت آشنایی هرچه بیشتر عموم مردم به ویژه دانش‌آموزان دستگاه‌های اجرایی خصوصا آموزش و پرورش باید همکاری‌های لازم را داشته باشند.

عبدی مسئول اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان نیز ضمن تشکر از زحمات استاندارد قروه ابراز امیدواری کرد که در آینده مقدمات دیدارهایی برای حضور بیشتر اداره استاندارد و افزایش ارتباط و آگاهی دانش آموزان با وظایف  استاندارد فراهم شود.