پیام رییس سازمان ملی استاندارد ایران به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی

والفجر، ولیال عشر ...

فجر، سوگند همیشه پایدار خداوندگار است که نوید بخش پگاه روشن پیروزی است، دهه فجر، میقات ده روزه یاران آفتاب است که پیش پای او، فرشی از حضور گسترده بودند. او می آمد و دل را از طپش انتظار، خارج می کرد و خلیل وار، پا در آتش تنهایی جان ها می نهاد و آن را گلستان می نمود. چه زیبا بود با هم بودنمان، چه باشکوه بود نغمه ی هماهنگ تکبیرمان در آن زمستان سیاه که دلنشین ترین بهار را میهمان آشیانه غم گرفته ی پرستوها کرد و امروزه نهضت انقلاب ما با گذر از فراز و نشیب های بیشمار پا به چهل سالگی خود نهاده است.
عارفان وسالکان طریق حق، چله نشینی را از آفرینش چهل روزه حضرت آدم اقتباس کردند، «خداوند انسان را در چهل روز آفرید و هر روز صفتی به او اعطا کرد که هریک حجابی ومایه تعلق وی به دنیا بود تا اینکه در روز چهلم حجاب ها کامل و متراکم شد. سالک در چله نشینی یک به یک حجاب ها را می درد تا در روز چهلم که انوار حق در وی تجلی می یابد».
این انقلاب که با دست‌های خالی امت و امام و با توکل به خدا و اراده ایمانی رقم خورد با هدایت رهبر فرزانه طی این چهار دهه سنگین ترین تهاجمات نظامی، تروریستی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی را با صلابت در هم شکست و به  تکامل رسید و وارد مرحله هوشیاری شد. گذر از این مسیر پرحادثه و سخت چهل ساله کار آسانی نبود و به شکرانه امتداد این مسیر نورانی، باید در پیشگاه ذات باری تعالی سر به سجده گاه سائید. برگزاری باشکوه مراسم دهه فجر نشانه پشتوانه مردمی بودن نظام است که حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، آرمان ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی را بیش از پیش به نمایش خواهد گذاشت.
در این روز با گرامیداشت یاد شهدا و امام شهدا، به پاس ایمان، مقاومت و ایستادگی چهل ساله ملت تمام قد می ایستیم.

نیره پیروزبخت

بهمن 1397