بهره وری در اقتصاد دیجیتالی و خدمات

در ادامه گفتگوهای بهره ور محور سازمان بهره وری آسیایی (APO)، از همه ذینفعان دعوت می شود تا بیننده گفتگوی زنده با موضوع "بهره وری در اقتصاد دیجیتالی و خدمات" باشند.


در اقتصادهای پیشرفته نظیر ژاپن، انگلستان و ایالات متحده، اقتصاد دیجیتالی و خدمات (SDE) سالانه بیش از 70 درصد تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد. بی شک تولید ضروری است، اما مهمترین عامل در تولید ناخالص داخلی، اقتصاد دیجیتالی و خدمات می باشد.


در این گفتگوی بهره ور محور، رئیس موسسه بانک توسعه آسیایی (ADBI)، دکتر Sonobe در مورد این موضوع توضیح می دهد که چگونه بهره وری در SDE برای حفظ رقابت اقتصادی اعضای APO در دوره احیا پساکرونا قطعی و مهم است. در این گفتگو مدیر اجرایی FTPI، دکتر Laosirirat نیز حضور خواهد داشت.


زمان برگزاری: سه شنبه 6 آبانماه 1399 (برابر با 27 اکتبر 2020)، ساعت 9:30 الی 10:30 صبح به وقت تهران (برابر با 14:00 الی 15:00 به وقت توکیو)

شما می توانید سوالات خود را به نشانی apo-elearning@apo-tokyo.org ارسال کنید. 


این گفتگو در لینک https://youtu.be/oDALBED8nvw به صورت زنده پخش خواهد شد. همچنین می توانید در همین لینک، ویدئو ضبط شده این گفتگو را پس از پایان جلسه و در فرصتی که برایتان مناسب است، ببینید.
در صورت مشکل دسترسی به لینک فوق، این گفتگو در نشانی https://www.youtube.com/user/apochannel1 نیز در دسترس می باشد.