مدیران باید به تاثیرگذاری روابط عمومی‌ها باور داشته باشند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان، با اشاره به نقش پررنگ روابط عمومی‌ها در دنیای امروز، خاطرنشان کرد: مدیران باید به تاثیرگذاری روابط عمومی‌ها باور داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ خالد جعفری در اولین جلسه هیات رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در سال ۹۹ اظهار داشت: در روزهای آغازین شیوع کرونا در ایران، رسانه های بیگانه با سیاه نمایی سعی در دلسرد کردن مردم نسبت به خدمات نظام داشتند اما به واسطه تلاش روابط عمومی ها و انعکاس صادقانه و به موقع عملکرد دستگاه ها، مردم به اطلاعات صحیح دسترسی پیدا کردند.

وی با تاکید بر لزوم اعتماد و باور مدیران به روابط عمومی ها، متذکر شد: این امر باید در ادارات تبدیل به فرهنگ شود و مدیران توجه داشته باشند که بازتاب اقدامات و عملکرد دستگاه ها و حفظ ارتباط با مردم، بسیار موثر است.
جعفری، ضمن یادآوری اینکه دولت مظلوم واقع شده، خاطرنشان کرد: به هیچ وجه از روابط عمومی ها انتظار عملکرد سیاسی نداریم اما انتظار داریم در انعکاس عملکرد دستگاه ها فعال تر باشند.
در این جلسه همچنین امکان برگزاری مراسم گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی بررسی شد که معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی با آن موافقت و اعلام حمایت کرد.